środa, 30 stycznia 2019

Portret mężczyzny w kapeluszu.

Czołgiem ludzie!


Troszkę mnie tu nie było, ale miałam wieeele spraw do nadrobienia. Tak czy siak mam już w planach trzy notki w przód dla Was i baaaardzo mi miło za tak ogromny odzew od Was w poprzednim wpisie! Dzisiaj krótko i na temat, bo nie chcę Was zanudzić a jedynie pokazać moją nową pracę, którą dzisiaj kończyłam.

Strasznie ciężko mi się rysuje, gdy na dworze jest już ciemno. Pomimo, że mam białe światło w pokoju, to i tak ma się nijak do jasności z zewnątrz. Także staram się rysować w godzinach 10-14, tak jest najlepiej. Chociaż już powoli, powolutku, gdy wstaje rano do pracy robi się coraz jaśniej, no ale to jeszcze nie ta jasność, która pobudza do życia.

#nienawidzezimy

Wybrałam sobie na dzisiaj portret mężczyzny, miałam ogromny problem z twarzą, nie chciałam się skupiać na szczegółach, ale też na zdjęciu poglądowym szczegółów nie miałam, jedynie skromną postać. Troszkę przerysowałam i chciałam dodać więcej cieni, niż zwykle, aby nauczyć się cieniowania. Tym razem dłoń, uważam, że nawet mi wyszła, po ostatnich problemach z jej strukturą. Gorzej z twarzą, ale myślę, że masakry nie ma. Pamiętajcie, że wciąż się uczę :) .


Całość zajęła mi jakieś trzy godziny z kawałkiem, a do jego wykonania prócz kartki A4 użyłam:
5 mniejszych ołówków: od lewej, B5, HB z Noris, Ołówek melaliczny, zwykły ołówek HB i cienki ołówek HB do rysowania małych elementów (np, rzęsy). Dwa ołówki większej gramatury KOOH-I-NOOR B6 i B4, gumka biała z Tiger'a , dwa wiszery (gruby i cienki) i ostrzypałka z dwoma wejściami.

A jak u Was minęły ostatnie dni? Trzymacie się postanowień noworocznych? :D 

DO NAMALOWANIA!

POZDRAWIAM
BEATRYCZE

21 komentarzy:

 1. Na samej technice rysunku/obrazów się za bardzo nie znam. Jednak mogę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Bo całość wygląda naprawdę zacnie, a szczegółami zawsze możesz zająć się przy innej okazji. Ważne jest też to, że widzisz swoje niedociągnięcia, a to jest dobra droga do dalszej nauki i rozwoju. :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda świetnie. Masz talent na prawdę.
  Pandora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie :-) Masz wielki talent :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wykonany portret *.* Jak ja bym chciała tak rysować *.*
  Pozdrawiam ♥ wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie podobnie jest rano. Ale jak wracam do domu z pracy to już bywa różnie. Parę razy nawet zastanawiałem się czy za wcześnie nie wyszedłem, bo tak było jasno (dziwnie jasno nawet). A przez ostatnie dni sytuacja jest bardziej zimowa, bo pada śnieg nieco i unosi się mgła/smog.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Postać mężczyzny przypomina mi Bruno Mars! Może to ten złudny kapelusz! Aczkolwiek - podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Też się cieszę, że coraz dłużej jest jaśniej i to jest już zauważalne gołym okiem;) Fajny ten portret- mi się podoba :)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Według mnie i twarz dobrze wyszła. Pracuj jednak dalej i rysuj jak najczęściej, a będziesz coraz lepsza.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładny portret. Ucz się wytrwale, bo potencjał masz wielki. :) Pozdrawiam serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pogoda, trochę dobijająca... Portret całkiem niezły :D za niedługo będzie wręcz idealny. Ja też mam problem z cieniami :/ lepiej to mi wychodzą same linearty :((( Portretów jeszcze nigdy nie rysowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Una selección estupenda ! Se ve todo precioso! Buenas noches! 💓💓💓

  OdpowiedzUsuń
 12. Również rysowałam portrety ołówkiem lecz teraz brak czasu spowodował że robie to rzadziej :(

  Buziaki:*
  Zapraszam na ostatni post -> WWW.KARYN.PL

  OdpowiedzUsuń
 13. wow..! this is really stunning.. you have a wonderful talent..

  Corona Virus

  OdpowiedzUsuń
 14. Lovely ideas and I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article and I am hoping the same best work from you in the same best work from you in the future as well.

  OdpowiedzUsuń
 15. The first year I went to college, I studied hard. I have a friend who lives next to him, he often plays games overnight, he's very thin but smart. So I feel uncomfortable when he plays and sometimes yelling, I hate being bothered by him, I can concentrate to work or study.
  One beautiful day, I know: You are studying information technology, you want to create a game that can be suitable for anyone. This reason makes him play many different games to find focus on each game. I keep an eye on him, I think his ideas are great. I started talking to my neighbors and trying the game. Because I have never played it, my limbs are not flexible, my eyes are not fast and my head is reflective but my friends are not. He can play any game perfectly. Then, once a week, I follow him to the game store and my life is changing right now.
  When playing games, we must focus and have a clear strategy. If you are familiar with this, you will easily succeed in many other areas. We can solve all problems in life when the mood is good and the best way to relax is to play the game, you can forget all the bad things, you can neglect any body, even are beautiful boys. The boy is coming and sitting beside me because of his intense concentration. You can make friends with many smart people and special interests. However, you should play on a purposeful schedule to avoid being addicted.
  I realize: something in life is bad if we see them for the first time, but you can learn about reality to have an objective assessment for it.
  Friv | Friv 1000 | Kizi 5 | GamesBX

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo ładnie, zawsze podziwiam ludzi z talentem artystycznym ,bo sama takiego nie mam;D

  OdpowiedzUsuń
 17. Piękny blog. Pozdrawiam miłego dnia. Obserwuję ;)
  https://sorpresaofficial.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń