O AUTORCE

,,Jestem bandzior, świr... sadysta... nienaganny optymista, lecz w sercu na dnie tam marzenie mam" ~ Zaplątani Marzenie mam


Witam Was wszystkich na moim blogu. Jestem Doris, Dorota... byle nie Dorotka. Dusza artystyczna, która nie potrafi się nudzić, wieczne dziecko w postaci dorosłej jednak osoby.

Uczę się grać na gitarze :)
Mam 22 lata (chociaż wyglądam na 17). Interesuje się wszystkim, co potrafi wyrazić moją osobowość, rysuje, maluje, piszę...  Lubię też grać w tenisa i jeździć na rolkach. Dla osób z zewnątrz typowy hipster, który ma swój własny świat i nie przepada za normalnością. Kocham ludzi, kocham życie i kocham się śmiać. Chociaż nie za bardzo przepadam za moją miejscowością, która jest strasznie nudna...

Jestem z okolic Gdańska, szczerze mówiąc najwięcej czasu spędzam właśnie tam, lub nad Wisłą w małym mieście - Tczew, ponieważ zawsze kręciło mnie do miast. Mieszkam niedaleko lasu, pewnie wiele osób chciałoby się ze mną zamienić, ale ja często czuje, że mnie ta moja wieś strasznie blokuje i nie daje się rozwijać, dlatego potencjału szukam właśnie w mieście.

Dlaczego więc Człowieczek Demoleczka?

Jestem człowiekiem, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Nienawidzę nic nie robić, czuje się wtedy, jakbym marnowała nie godzinę, czy dwie czasu, a wieczność. Wiecznie coś robię, coś tworzę, coś przerabiam, demoluje życie innych, bo moją życiową misją jest sprawienie, by jak najwięcej osób miało uśmiech na twarzy!

Człowieczek Demoleczka - ponieważ nie potrafię usiedzieć w miejscu i muszę coś robić, co nie zawsze wychodzi tak jak bym chciała.

Człowieczek Demoleczka - bo fajnie to brzmi!

Osobiście wielka fanka czworonogów i Jednorożca. Interesuje się twórczością Agnieszki Chylińskiej, Marii Peszek, Macieja Frączyka, Martina Stankiewicza i Meghan Trainor.

Pozdrawiam wszystkich czytelników! I życzę masy uśmiechów na co dzień!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz