piątek, 27 kwietnia 2018

Usiąść dupskiem na mrowisko #10 + ,,Nasze Q&A" 2/10


Siemka

Strasznie się cieszę, że w końcu przyszła wiosna. Wiem, że powtarzam to miliardowy raz, ale w końcu, no w końcu to moja ulubiona pora roku! Kocham, jak wszystko budzi się do życia, a i ja się wybudziłam troszku!

Ognisko w plenerku!

Puszosława
Zajebiste kiełbaski
Mega spontan mi się ostatnio wydarzył, normalnie kocham takie akcje. Pewnego nieponiedziałkowego dnia w śliczną pogodę postanowiliśmy zrobić ognisko w przypadkowo wybranym miejscu. aby kupić wszystko do ogniska z wyjątkiem kieczapu i zapalniczki. Po zapalniczkę się wróciliśmy, bo okazało się, że nikt z nas nie chcę trzeć patykiem o patyk i udawać, że coś się dzieje. Okazało się, że można fajnie się bawić bez alkoholu, na świeżym powietrzu.Oprócz moich rozdartych dresowych portek i kolegi, który usiadł dupskiem na mrowisko było sympatycznie i trzeba to powtórzyć. A to zdjęcie mojego pieseła, któremu spodobała się kąpiel w rzeczce ↗.


Kilkanaście kilometrów dalej znaleźliśmy polanę niedaleko rzeczki i tam się osiedliliśmy. Ognisko rozpalone z suchych gałęzi nieopodal, kocyk, kijki na kiełbaski i bardzo miło spędzony czas.
Także nasza mała ekipa wsiadła w samochód i najpierw pojechaliśmy do pobliskiego marketu,

Naklejka na samochód.


Pokrótce polecam kupować naklejki na samochód, w ten sposób wspomagacie pieseły i koteły w schroniskach.

Naklejka naprawdę wiele nie kosztuje, a pokazuje jaką macie sympatię do zwierząt. Ja kupiłam sobie i mojej siostrze i z dumą je przykleiłyśmy. Wystarczy wejść na profil na Facebooku - Traktuje psa jak członka rodziny i zamówić na ich stronie naklejkę, a kilka złotych wpadnie do sierściaków!

A ja już powoli przygotowywuje się na majóweczkę! Mam nadzieję, że będzie moc, bo planów stos!,,Nasze Q&A"
2/10

Dzisiejsza tematyka: Hobby.

1. Jakie są Twoje największe zainteresowania?
2. W jakiej dziedzinie chciałbyś/chciałabyś się rozwinąć?
3. Czy miałeś/miałaś takie hobby, które już Ci się znudziło i już się nie interesujesz tą tematyką?

Moje odpowiedzi:
1. Moje największe zainteresowanie to aktualnie rysowanie, malowanie, szkicowanie i wszystko co związane z moją duszą artystyczną. Aktualnie piszę trzy blogi i tworzę strony internetowe. Gram na gitarze, interesuję się dubbingiem i troszkę kinem. A jeśli chodzi o sport to zdecydowanie tenis ziemny i rolki, ale uwielbiam też pływać o każdej porze roku!

2. Na chwilę obecną rozwijam się chyba najbardziej jeśli chodzi o rysunek, ponieważ coraz więcej mam chętnych na portrety (pewnie dlatego, że robię je za free ✌ ), ale w przyszłości chciałabym wydać książkę... no ale chyba to daleka przyszłość i prędzej Madzia Gessler zostanie posłem w sejmie.

3. Miałam takie dwa hobby w sumie. Pierwsze to chemia. Byłam mistrzynią w gimnazjum wraz z taką Madzią. Jako umysł humanistyczny dziwne, że chemia była dla mnie bliska. Miałam nawet taki sprzęt laboratoryjny, który tata kupił mi na wyjeździe w Szwecji. W klasie trzeciej jakoś tak ucichło, chyba po tym jak tygodniami próbowałam wyprodukować mydło, a wyszła maleńka glupka wielkości zużytej gumy do żucia. A mój sprzęt oddałam dzieciakom kuzynki, bo bardzo podobało im się spoglądanie przez mikroskop. A Madzia cóż... studiuje chemie :). Drugie hobby to filmy. Byłam zapaloną filmomaniaczką, ciągle siedzącą w kinie, czytającą filmweba. Do dzisiaj mam odruch, że przy jakimś filmie mówię jak nazywają się dani aktorzy, reżyser itp. Wciąż kocham filmy, ale nie tak jak kiedyś...

A teraz w komentarzach czekam na Wasze odpowiedzi na te trzy pytania! Dajecie śmiało!

Obiecana najlepsza odpowiedź z poprzedniego Q&A leci do ,,Martynki". Z małego projektu przerodziło się w pasje :)

Pyt: Od jak dawna prowadzisz bloga?

Odp: ,,Pierwszego bloga miałam już w okolicach 2005 (może 2006) roku. Pisałam głównie o tym, co ciekawego działo się w szkole, podczas wakacji, ferii.. takie tam nastoletnie bazgrołki. Chyba dzięki temu pisanie (jakiekolwiek) przychodzi mi z łatwością. :) Blog angielski powstał w 2014 jako projekt z informatyki.. i na początku miał być jedynie projektem - po dostaniu oceny myślałam, że sobie daruję.. a tu proszę. :)"To by było w sumie na tyle
Pozdrawiam
Beatrycze

#Śmieszki-Beatrycze
#NaszeQ&A


4 komentarze:

 1. Uwielbiam takie Q&A, można wtedy lepiej poznać autora i dowiedzieć się ciekawych, często zaskakujących rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne Q&A!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie spotkania to na pewno coś miłego, na pewno lepiej spotkać się na powietrzu niż w jakimś dusznym, zadymionym pomieszczeniu. :) Albo podobnym w jakimś sensie do w/w.

  W kwestii pytań:

  1. Muzyka, tworzenie własnych tekstów takich jak wiersze, opowiadania, pseudo dramaty. Poza tym książki, szczególnie o muzyce i muzykach, trochę o historii, czasem o zjawiskach paranormalnych.

  2. Na razie to chyba mam wystarczającą ilość zainteresowań. :) Jeśli już to może w dziedzinie obróbki komputerowej zdjęć.

  3. Numizmatyka i filatelistyka. Po prostu wolałem przeznaczać środki na inne hobby, teraz najwięcej pieniędzy idzie na płyty z muzyką.

  Wiem co nieco o tarczycy, swojej już nie mam, zaczęło się wszystko od badania poziomu TSH. U mnie wyszły poza normę, potem miałem USG szyi, biopsję i operację. Teraz biorę sztuczny hormon i nie jest źle. :) Poza tym najważniejsze są podstawowe badania chyba, krwinki, płytki krwi, jakieś mikro i makro elementy.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie wyróżnienie - dziękuję! :D
  Świetnie dowiedzieć się czegoś więcej o blogerze - potem zawsze inaczej czyta się posty. :) Chemię polubiłam dopiero w liceum, bo wcześniej była dla mnie czarną magią.. to samo miałam z fizyką i biologią. Cóż, może po prostu miałam specyficznych nauczycieli tych przedmiotów w gimnazjum? Myślę, że to był jeden z powodów niechęci względem przedmiotów ścisłych. :D

  Co do moich zainteresowań to nie miałabyś problemów ze wskazaniem mojego numeru jeden - angielskiego. :D Wiąże się z nim literatura, muzyka i film - wszystko angielskie. :)

  A co do rozwoju to zobaczymy! Teraz najbardziej stawiam na język norweski i niemiecki - ten drugi mam do odświeżenia, a ten pierwszy do nauczenia. Myślę jeszcze o hiszpańskim, ale sama nie wiem.. Muszę najpierw przystopować, a potem się za to zabrać!

  Hmm.. nie miałam hobby, do którego bym nie wróciła. Jak coś raz mnie zainteresuje to raczej do tego czasami wracam. :D

  Ślę buziaków sto, a co!

  OdpowiedzUsuń